O inwestycji

Różana

Dlaczego nazwaliśmy naszą nową Inwestycję przy ul. Jutrzenki Wenus?

Wenus to planeta Układu Słonecznego, której nazwa pochodzi od rzymskiej bogini miłości Wenus, zwana także Jutrzenką, Gwiazdą Poranną lub Gwiazdą Wieczorną.

O inwestycji

Wenus Mieszkania to projekt, który łączy doskonałą lokalizację, nowoczesną formę i przyjazną przestrzeń do życia w otoczeniu zieleni. To wszystko zapewni komfort życia przyszłym mieszkańcom.

Różana

Nowoczesny budynek i komfortowe mieszkania

Nowoczesny budynek będzie miał 8 kondygnacji. Dla przyszłych mieszkańców zaprojektowano 98 mieszkań o powierzchni od 30m² do 74m². Interesujący rozkład każdego z mieszkań, który można dowolnie zaaranżować poprzez modyfikację układu ścian działowych, to niewątpliwy atut tej inwestycji.

Wenus Mieszkania to świetny wybór dla par i singli, dla których proponujemy mieszkania kompaktowe 1- i 2-pokojowe oraz dla rodzin z dziećmi, dla których zaprojektowaliśmy mieszkania 3- i 4-pokojowe. Część lokali oprócz dużych, przestronnych balkonów, będzie miała również komfortowe loggie. Na najwyższych piętrach zaletą będzie piękny widok na panoramę miasta.

W budynku znajdować się będą 3 nowoczesne i ciche windy, które obsłużą wszystkie kondygnacje.

Mieszkańcy Wenus Mieszkania będą mogli również korzystać z parkingu podziemnego oraz parkingu naziemnego znajdującego się przed budynkiem.

Różana

Atrakcyjna lokalizacja

Wenus Mieszkania to doskonałe miejsce do życia jak również trwała inwestycja kapitału, m.in. ze względu na znakomitą lokalizację. Budynek znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Czuby Północne, tuż przy zielonym wąwozie, który jest idealnym miejscem do rekreacji na świeżym powietrzu, spacerów z rodziną i wyciszenia. Inwestycja zlokalizowana jest blisko terenów zielonych, przystanków autobusowych, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, w tym sklepów wielobranżowych, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, aptek, salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W pobliżu znajdują się również placówki opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne
(w tym uczelnie), stacje paliw, siłownie, kościół, poczta, parkingi, sklepy spożywcze. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli załatwić codzienne sprawy nieopodal domu. Dzielnica jest doskonale skomunikowana, co znacznie ułatwia przemieszczanie się i daje komfort nie do przecenienia.

Wenus Mieszkania to doskonały wybór dla ludzi ceniących dobrą jakość, świetną lokalizację oraz wygodę.